طراحی تبلیغاتی و بسته‌بندی

ADVERTISING DESIGN
Packaging, Billboard, Campaign, Website & UI

پروژه‌های تبلیغاتی اجرا شده توسط اَفدستا، شامل ایده‌پردازی و طراحی قالب و فرم برچسب، انواع بسته‌بندی محصول، هویت‌بصری برای کمپین‌های تبلیغاتی، طراحی تابلو، بیلبورد، موشن گرافیک، تمبر و مواردی از این دست بوده است.
در طراحی بسته‌ها یا کمپین‌های تبلیغاتی و… علاوه بر اعمال نظر سفارش‌دهنده، مخاطبان یا مشتریان او (سفارش‌هنده) نیز مد نظر ما بوده است چرا که مخاطبِ سفارش‌دهنده‌ی ما خریدار و استفاده کننده خدمات و محصول است. در این مسیر، اَفدستا بیشتر در جایگاه کپی‌رایتر و طراح داستان و شعار تبلیغاتی و همچنین طراح و ناظر چاپ پروژه ها بوده است.

طراحی بسته‌بندی

محصولات دلان یک اثر هنری است. این شرکت مُد و فشن، تولید کننده زیورآلات با تایپوگرافی فارسی است که در سال 1391 به عنوان یک استارتاپ خلاق شروع به کار کرده است و اولین فروشگاه اینترنتی فروش زیورآلات با تایپوگرافی فارسی در ایران بوده است.
در طراحی بسته‌بندی محصولات این شرکت علاوه بر نمایش یک اثر هنری در بسته‌بندی، تلاش شده که خصوصیات فرم و طراحی محصولات این شرکت نیز نمایان گر باشد.

سفارش: طراحی بسته بندی
عنوان: دلان مد و جواهرات دست ساز
سفارش‌دهنده: شرکت دلان مد
تکنیک: چاپ افست
تاریخ: 2015

طراحی لیبل مواد غذایی برای شرکت دامان یکی از ارزشمندترین پروژه های اَفدستا بوده است. از سال 2005 برای این شرکت برچسب، بسته‌بندی و گزینه‌های تبلیغاتی متعددی را طراحی و چاپ کرده‌ایم. طراحی گرافیکی برای چیدمان و برش – قالب لیبل و بسته‌بندی محصولات و همچنین تابلوهای تبلیغاتی، استندهای تبلیغاتی، موشن گرافیک و… از جمله کارها بوده است. در طراحی لیبل محصولات عسل این شرکت با توجه به نوع بسته‌بندی، حجم هر بسته و نوع محصولات، طرح‌های متفاوت و متنوعی را اجرا کرده‌ایم. گاهی برای چیدمان از نمادهای انتزاعی و گرافیکی که طبیعت بکر را نشان می‌دهند استفاده شده است و گاهی از طرح‌های تخت و ساده تا برند را بهتر به مشتریان نشان ‌دهد.

سفارش: طراحی بسته‌بندی، لوگو، بسته کامل تبلیغاتی
عنوان: شرکت عسل دامان
سفارش‌دهنده: آقای گرامی شیرازی
تکنیک: چاپ اُفست
تاریخ: از سال 2005 تا کنون