طراحی هویت بصری، برند دیزاین در استودیو اَفدستا

هویت بصری تمام اطلاعات تصویری و گرافیکی است که نشان می‌دهد برند چیست، کجاست و چه شخصیتی دارد. نوع طراحی، ارائه و به‌روزرسانی هویت بصری آن را از بقیه برندهای رقیب متمایز می‌کند. به عبارت دیگر، هویت بصری تمام جزئیات و کلیاتی را که مشتریان می‌توانند به صورت فیزیکی از یک برند ببینند (از لوگو گرفته تا طراحی داخلی یک فروشگاه و غیره) را توصیف می‌کند.

هویت بصری اساساً زبان بصری (تصویری) یک برند است. بدین‌ترتیب عناصر سازنده و بصری آن مانند کلماتی هستند که با چیده شدن در کنار یکدیگر مفهومی را به مخاطب القاء می‌کنند.
من (علی دل‌زنده‌روی) از سال 1383 در استودیو اَفدستا بیش از پنجاه هویت بصری با مقیاس‌های مختلف و برای سفارش‌دهندگان متنوعی طراحی کرده ام. بیشتر این سفارش‌ها برای شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، فروشگاه‌ها یا سازمان‌ها بوده است. البته موارد موجود در هر بسته هویت بصری متفاوت بوده و گاهی شامل یک بسته یکپارچه جامع بیش از 20مورد و یا کمتر بوده است.

This visual identity package includes graphic design for logos, letterheads, envelopes, business cards, booklets, etc. Since the client had given me an order to design a visual identity of an art gallery; In designing the logo and choosing the color of the organization, I made sure that it corresponds to the concept and function of an art gallery.

Order: Visual identity package
Project Name: HK Gallery
Date: 2016